2 Ekim 2015 Cuma

Düğüm Çalışmalarım

Her hakkı saklıdır.

2008 yılından bu yana dekoratif düğümler yapıyorum. İşte bazıları:

22 yorum:

 1. Cok güzeller!

  YanıtlaSil
 2. Elinize sağlık,gayet estetik duruyorlar.Acaba bunlardan sizin kanalınızla edinebiliyor muyuz ? Şimdiden teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür éderim. Normalde kısıtlı vaktim olduğu için sadece ender boş zamanlarımda kendim için yapıyorum.. Gitti Gidiyor'da yapıp satanlar var ama temel düğümleri yapıyorlar. Bu derecede karmaşık düğüm yapabilen Türkiye'de sadece bir kişi daha biliyorum, o da kendi için yapıyor. Karmaşık olanlar günler alabiliyor.

   Sil
 3. Benim de çok sevdiğim bir uğraş, ama maalesef güzel ülkemiz de kaliteli paraşüt ipi bulmak zor. Çok güzel çalışmalar çıkarmışsınız.

  YanıtlaSil
 4. Hepsi birbirinden güzel elinize sağlık.

  YanıtlaSil
 5. A wonderful collection of fine work - well done!

  YanıtlaSil
 6. cok begendim web sitenizi

  YanıtlaSil
 7. hocam siz bir yoruma çok karışıklar günler sürebiliyor yazmışsınız. ben böyle bir işe kalksam bir yerde duracak olsam değil bir gün 15 dakika bıraksam karışıyor. Yeteneğinizin benzeri türkler arasında pek yok anladığım kadarıyla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. 2008'den beri düğüm yapıyorum. Türkiye'de 1-2 arkadaş tanıyorum ileri düzeye taşıyabilmiş olan. Onun haricindekiler Youtube'dan bakarak paracord bileklikler yapıyor sadece.

   Sil
  2. rica ederim. bir de çince yazılı bir demirin (yanlış anlamayın para mı başka bir şey mi emin olamadığımdan öyle dedim) etrafına yaptığınızın adı nedir ve çok karışık mıdır?

   Sil
 8. Hocam, süpersiniz. Sitenizi merak edip incelemeye başladım da, düşündüğümden çok yönlüymüşsünüz. Bence bir kanal açın YouTube'da. Bir kanalınızda böyle düğüm, bileklik, kolye, takı vb. yapımını anlatırsınız, öbüründe de dillerle ilgili ders ve içerik paylşırsınız. Bu dediğimi dikkate alın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bilgisayar Mühendisliği alanındaki çalışmalarımdan dolayı hobilerime (resim, hatt, düğüm, KökTörükçe) zaman ayırmakta çok zorlanıyorum.

   Sil
 9. Hocam, sırf sizin öğrenciniz olmak için KTÜ'ni (Sanırım KTÜ'deydiniz) kazanmayı düşünüyorum :)

  YanıtlaSil
 10. Hocam, bir sayfanız vardı. Çizimlerinizi paylaştığınız. Bir sürü çizim vardı alt alta. Bilgisayardan girince görünüyor ama telefondan bulamıyorum. Aynı şekilde, bir çiziminizi paylaştığınız (4 Çinli 1 Türk'ü esir etmeye çalışıyor) sayfa da yok. Acaba bir sıkıntı mı var? Birden fazla telefondan denedim.

  YanıtlaSil
 11. Telefonda üstte aşağı bakan ok'u tıklayın, Hobiler'i seçin. Hobiler ile ilgili tüm yayınlar gelir. Biliyorsunuz gezgin (mobil) ekran görünümü daha dar kapsamlıdır. İstediğiniz bağlantılar:
  https://tamga.ktu.edu.tr/2015/10/biraz-da-sanat-resim-calsmalarm.html
  https://tamga.ktu.edu.tr/2015/02/bir-cizimim.html

  YanıtlaSil